Nedělní Drážďany, vč. Wackerbarthu pro pokročilé vlakem 

Termíny:  

Cena : 699 Kč    

   Odjezd vlakem R 692 z Prahy, Masarykova nádraží (býv. Střed) směr Děčín je v 6:53. Možnost nástupu v Kralupech, Roudnici, Lovosicích a Ústí nad Labem. Příjezd v 8:31 do Děčína (konečná zastávka). Přesun do červené motorové soupravy do německého Bad Schandau.(směr Rumburk), která odjíždí v 8:40. V 9:08 příjezd do Bad Schandau v 9:15 odjezd patrovou soupravou přes Drážďany do Radebeulu, příjezd v 10:22. Pěšky 5 minut k zámku Wackerbarthu s proslulou výrobou vín. Procházka mezi vincemi, ochutnávka vína (1 sklenička za 1 Euro), možnost nákupu vína. 

  Tramvají do Drážďan - Nového Města. Krátká pěší prohlídka historického jádra Neustadtu vedená našim průvodcem - Japonský palác, Blockhaus, Dreikonigskirche, tržnice atd. Pěšky přes kamenný Augustův most do Starého Města a od cca 14 hodin krátké volno v centru Drážďan na oběd. 

 

   V cca 15 hodin odjezd tramvají ke Skleněné manufaktuře Volkswagenu, krátká procházka v Große Garten (úzkokolejná železnice, ZOO, letohrádek) a odjezd tramvají na Schillerplatz k mostu Modrý zázrak. Překrásné pohledy na labské zámky, televizní vysílač a na nejstarší visutou lanovku na světě. 

Odjezd tramvají zpět do Drážďan na hlavní nádraží, krátké volno na nákupy v Lídlu (otevřeno i v neděli - kvalitní sýry, čokolády...). V 17:59 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína, příjezd v 19:17 a v 19:24 odjezd do Prahy hl. n., příjezd ve 21:09.

 

Cena zahrnuje:

  • dopravu klimatizovanými vlaky z Prahy dle programu
  • doprava tramvají dle programu
  • služby průvodce
 
 

Drážďany pro pokročilé